Przebrania i Akcesoria

W ciągu roku kalendarzowego nie brakuje czasu przeznaczonego na zabawę. Karnawał to świetny przykład. Aby jednak dobrze się bawić, warto pamiętać o przygotowaniu wyjątkowego stroju. Aby ułatwić zadanie wszystkim zainteresowanym, przygotowaliśmy dział „przebrania i akcesoria”. Znajdziecie w nim maski, stroje dla dzieci i dorosłych. Nie zapomnieliśmy również o wyjątkowych uroczystościach, które wymagają odpowiedniej oprawy. Z myślą o organizowanych w szkołach jasełkach, w sprzedaży posiadamy m.in. skrzydła i opaski z aureolą. Wyjątkowe produkty znajdzie u nas również każdy przyszły Święty Mikołaj.

Przebrania i Akcesoria Jest 21 produktów.

Podkategorie

 • Maski

  Najbardziej typowy element karnawałowej kreacji? To z pewnością maska. Ten gadżet można jednak wykorzystać również podczas różnego rodzaju imprez, nie tylko związanych z wejściem w Nowy Rok. Nasze maski sprawdzą się również jako interesujący dodatek do strojów na wieczorze panieńskim, podczas tematycznych przyjęć, czy stylizowanych urodzin. Miłośnicy zabawnych gadżetów również znajdą u nas coś dla siebie - jak chociażby okulary z doczepionymi wąsami.

 • Jasełka

  Okres bezpośrednio poprzedzający święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy w przedszkolach i szkołach odbywają się jasełka. Nasza oferta nie pomija również strojów i gadżetów dla dzieci biorących udział w tym specjalnym przedstawieniu. Anielskie skrzydła, stroje Marii i Józefa oraz niebiańskie aureole znalazły dla siebie miejsce wśród naszych propozycji dekoracji. Dzięki nim stworzysz wspaniałe przebranie dla najmłodszych, którym dzieci będą zachwycone.

 • Święty Mikołaj

  Celebracja świąt Bożego Narodzenia nie może się odbyć bez udziału Świętego Mikołaja. W końcu to ten dobrotliwy staruszek z brodą jest odpowiedzialny za przynoszenie prezentów małym i dużym. Jeżeli chcesz sprawić radość bliskim, koniecznie zaopatrz się w specjalny strój Świętego Mikołaja. Czerwone ubranie z pasem, brodą i czapką, uzupełnij o dzwonek i torbę na podarunki. Nie zapomnieliśmy o stroju również dla małych pomocników Mikołaja. Takie przebranie wprowadzi do twojego domu i nie tylko mnóstwo świątecznej magii.

 • Stroje dla Dzieci

  Dzieci uwielbiają przebierać się oraz wcielać w role dorosłych. Bal karnawałowy jest idealną okazją do tego, by spełnić swoje marzenie o byciu przez chwilę kimś innym. Wystarczy odpowiednio dobrany strój i odrobina dziecięcej wyobraźni. Z naszymi przebraniami, maluch może być Spidermanem - dokładnie takim jak w ulubionym komiksie. Z powodzeniem wcieli się też w rolę postaci z bajki, taką jak Czerwony Kapturek czy Myszka Miki. Warto spełniać marzenia dzieci i w ten sposób podarować im bezcenne wspomnienia.

 • Stroje dla Dorosłych

  Chyba każdy z nas lubi czasem powygłupiać się i spojrzeć na siebie nie do końca poważnie. Dlatego lubimy na różnego rodzaju imprezach przebierać się i wcielać w role, które są dalekie od naszej codzienności. Królują tu zwłaszcza kreacje sylwestrowe, karnawałowe, na Halloween, czy też na parady juwenaliowe. Można jednym elementem urozmaicić strój bądź całkowicie przekształcić się w kogoś zupełnie innego. Przecież nie tylko dzieci lubią wchodzić w role - po prostu dorośli wybierają trochę inne postaci.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów