Sylwester i Karnawał

Sylwester i karnawał to czas szampańskiej zabawy. Dzięki naszym propozycjom każde huczne przyjęcie stanie się bardzo udane. Wystarczy, że założysz na siebie tajemniczą perukęmaskę karnawałową lub szal boa. Przygotowaliśmy dekoracje także dla najmłodszych. Dzieci na ten jeden wieczór mogą mieć pomalowaną twarz dzięki kredkom i farbkom albo pofarbowane włosy dzięki zmywalnej farbie. Dodatki i akcesoria uczynią twoje przyjęcie wyjątkowym. Skorzystaj z naszej propozycji i baw się dobrze!

Sylwester i Karnawał Jest 18 produktów.

Podkategorie

 • Okulary

  Sylwester to z pewnością impreza, na której nie musicie zachowywać się poważnie i być zupełnie serio. To okazja do świętowania w przyjacielskim gronie, wygłupiania się i patrzenia na siebie z przymrużeniem oka. Doskonałym gadżetem są tu zatem zabawne okulary na Karnawał oraz Sylwestra. Nietypowe kształty, kolory i printy sprawiąże z pewnością będziesz w centrum uwagi.

 • Peruki i Boa

  Czasem wystarczy jeden prosty gadżet, by przekształcić się z przeciętnej kobiety w drapieżną femme fatale. Gwiazdy kina wielokrotnie udowadniały, że boa z piór to nie tylko dodatek do stroju, ale przede wszystkim element, którym można kusić mężczyznę i podkreślać swoje atuty. Trzeba jedynie wykorzystać je w umiejętny sposób. Wielość kolorów w naszej ofercie pozwala na dopasowanie boa do koloru kreacji, czy stroju karnawałowego bądź sylwestrowego. We wcieleniu się w inny charakter pomóc może również peruka, która całkowicie odmienia wygląd i nadaje mu nowego wyrazu.

 • Dodatki i Akcesoria

  Sylwester to wyjątkowa impreza w roku, której nie da się powtórzyć. Jednak przez kolejne dni, podczas karnawału, mamy okazję do świętowania wejścia w Nowy Rok oraz zakończenia tego, który minął. Nieodłącznym elementem tego są imprezy samodzielnie organizowane dla bliskich i przyjaciół. Warto sięgnąć wtedy po gadżety, które podkreślą tematykę przyjęcia. Podobnie na innego typu spotkaniach chętnie korzystamy z akcesoriów, które tematycznie wiążą się z okazją, dla której impreza się odbywa. Dlatego warto kupić banery i dekoracje na urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie czy też święta takie jak Dzień Świętego Patryka.

 • Maski Karnawałowe

  Barwne maski to najbardziej powszechny i charakterystyczny element strojów karnawałowych. Słynie z nich Wenecja, ale sięgamy po nie nie tylko na wystawnych balach. To również idealny gadżet na kameralną domówkę. Wprowadzają posmak tajemnicy i pozwalają schować za nimi swoją codzienną osobowość, by na jeden wieczór stać się kimś innym. W naszej ofercie znajdują się zarówno proste maski, jak i te ozdobione ażurowymi wycięciami i dodatkami w postaci piór, czy też kamieni. Ich zaletą jest to, że pasują do wieczorowych kreacji i luźnych, imprezowych stylizacji.

 • Lakiery do Włosów

  Karnawał i imprezy mu towarzyszące są okazją do przebierania się, zmiany wyglądu i eksperymentowania. Sięgamy po zabawne gadżety i stroje, by choć na kilka chwil zmienić się w kogoś innego. Polecamy przy tym Lakiery do włosów. Ich receptura pozwala na wykonanie jednorazowej koloryzacji. W ten sposób można uzyskać spektakularny efekt, a jednocześnie uniknąć chodzenia przez kolejne tygodnie w kolorowych włosach. Warto eksperymentować i zafarbować je na kilka różnych kolorów, albo samodzielnie zrobić wielobarwne pasemka.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów