Komunia i Chrzciny

Chrzciny i Komunia to wyjątkowe chwile w życiu waszym i waszych dzieci. Waga tych wydarzeń podkreślona jest przez wyjątkowe stroje oraz przyjęcia, które przygotowujecie z myślą o waszych pociechach. Zadbajcie o to, by były piękne, wyjątkowe oraz przygotowane z myślą o najmniejszych szczegółach. Proponujemy szeroki asortyment dekoracji na chrzciny  i komunię, które wykorzystacie do wystroju sali oraz stołu. Poza tym, oferujemy materiały papierowe, jak księga gości, czy zaproszenia na chrzest i komunię św. Świętujcie te wydarzenia wspólnie z bliskimi, w wyjątkowej atmosferze.

Komunia i Chrzciny Jest 64 produktów.

Podkategorie

  • Balony

    Dzieci uwielbiają balony, dlatego nie może ich zabraknąć na imprezie, która zorganizowana jest z ich okazji. Są one uniwersalnym dodatkiem dekoracyjnym, jednak na Komunię Św. lub chrzest możecie sięgnąć po balony z nadrukowanymi symbolami religijnymi. Neutralne kolory, związane z tradycją kościelną, pozwalają na umieszczenie balonów w każdej przestrzeni tak, że nie stoją one w kontraście do innych elementów zdobiących salę.

  • Dekoracje na Komunię

    Dekoracje komunijne występują zazwyczaj w kolorze białym, błękitnym, różowym bądź złotym. Jest to związane z tradycją religijną oraz charakterem uroczystości, jaką jest przyjęcie Pierwszej Komunii. Planując wystrój sali, w której odbywa się przyjęcie, warto sięgnąć właśnie po te barwy. Oferujemy tematyczne świece, serwetki, figurki na tort oraz wiele innych elementów do dekoracji stołu i wnętrza. Niech wasi goście poczują wyjątkowość tego dnia również wtedy, gdy spędzają czas przy wspólnym posiłku.

  • Księgi Gości i...

    Zadbajcie o najdrobniejsze elementy przyjęcia, które organizujecie dla swoich dzieci. Jednym z nich są zaproszenia wysyłane do waszych gości. Jeżeli wam na nich zależy, prześlijcie im piękne kartki, oddające wyjątkowy charakter uroczystości, która ma mieć miejsce. Kiedy już będą obecni, zadbajcie o to, by umieścili pamiątkowe wpisy w księdze gości. Dzięki nim, maluch po latach będzie mógł wrócić do wspomnień i na nowo zapoznać się ze słowami, które skierowali do niego najbliżsi.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 64 elementów