Dekoracje wiszące

Dekoracje szklane i wiszące to bogato wyposażona kategoria, w obrębie której znajdziesz wszystko to, co pozwoli ci na eleganckie, ale również pomysłowe udekorowanie sali weselnej. Do wyboru są papierowe pompony w różnych kolorach, ozdoby rattanowe do zawieszenia, a także girlandy, kule kwiatowe oraz szklane, w których wnętrzu można umieścić własną kompozycję. Dekoracje szklane i wiszące to gwarancja doskonałej jakości, która zachwyci twoich gości i ciebie. Z pewnością przyciągają one spojrzenia.

Dekoracje wiszące Jest 35 produktów.

Podkategorie

  • Lampiony Wiszące

    Jeżeli szukasz niesztampowej ozdoby na swój ślub, lampiony wiszące sprawdzą się w tej roli idealnie. Są subtelne, idealnie podkreślą nastrój wieczoru. Lampiony wykonane z niepalącego się papieru można podwiesić pod sufitem, można jest także poustawiać w wybranym kącie sali. Efektem będzie elegancka, intymna atmosfera. Lampiony wiszące są bardzo oryginalną ozdobą, która w Polsce zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Podobno przynoszą one również szczęście Młodej Parze… Pewne jest, że zachwycą gości i świetnie prezentować się będą na okolicznościowych fotografiach.

  • Rozety i Pompony

    Rozety i pompony wykonane z papieru, stanowią bardzo modny sposób dekoracji sali weselnej i nie tylko. Są proste w użyciu, a w zestawieniu zawsze tworzą efekt WOW. Nic dziwnego, że obecnie po rozety i pompony sięga się chętniej, niż po bardziej tradycyjne balony. Wśród propozycji sklepu Etnio znajduje się bogactwo kolorystyki, wielkości i wzorów papierowych ozdób. Dlatego bez problemu dobierzesz je właściwie do motywu przewodniego całego przyjęcia. Ich skomponowanie i zawieszenie jest naprawdę proste.

  • Dekoracje Szklane

    Szkło samo w sobie jest neutralnym dodatkiem, dlatego tak chętnie sięga się po nie w dekoracji wnętrz. Dopiero od aranżacji i wypełnienia szklanych pojemników zależeć będzie, jak prezentować będą się w całości. Szklane świeczniki oraz dekoracje wiszące mogą być wypełnione kwiatami bądź pozostawione w wersji minimalistycznej, z małą zapaloną świeczką. To od Waszej koncepcji wystroju przestrzeni, na której odbywa się wesele, zależeć będzie, w jaki sposób zostaną wykorzystane szklane dekoracje.

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów