Dodatki Florystyczne

Dodatki florystyczne wykorzystasz do własnoręcznego przygotowania ozdobnych wiązanek, wieńców i stroików niezależnie od okazji. Możesz przy ich pomocy stworzyć dekoracje do domu, ale również sprawić komuś bliskiemu miły prezent. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko to, co pozwoli ci na profesjonalne ułożenie bukietu z kwiatów lub innej dekoracji florystycznej. Daj się ponieść fantazji, dzięki bogactwu wyboru dodatków. Zobaczysz, że samodzielne wykonane ozdoby do domu sprawią ci  wiele radości.

Dodatki Florystyczne Jest 539 produktów.

Podkategorie

 • Dżety i przyklejki

  ety i przyklejki dekoracyjne są niewielkich rozmiarów, ale dzięki nim możemy wprowadzić nieco błysku i posmaku glamour. Sposobów na ich wykorzystanie jest wiele.  Można umieścić je na zaproszeniach, winietkach i wszelkich dekoracjach papierowych. Dzięki temu, że są z jednej strony pokryte klejem, bez problemu wykorzystamy je do wzbogacenia kompozycji florystycznych. Wiele dostępnych kolorów oraz kilka kształtów pozwala na dopasowanie naklejek do zaplanowanego już wystroju i charakteru imprezy.

 • Druty i Szpilki

  Dodatki, po które sięga się podczas wykonywania dekoracji florystycznych, pełnią często dwojaką funkcję. Mają za zadanie trwale utrzymać wszystkie elementy w tych miejscach, w których zostało to zaplanowane. Przy tym jednak mogą pełnić funkcję dekoracyjną, jak choćby szpilki z kolorowymi główkami. Drut florystyczny już takiej roli nie spełni, ale jest trwałym, niezbędnym przy wykonywaniu roślinnych dekoracji materiałem. Jeżeli planujecie przygotowywać je samodzielnie, zaopatrzcie się w niezbędne produkty i narzędzia.

 • Sznurki i Taśmy

  Ozdobne sznurki i taśmy stabilizują dekoracje florystyczne oraz mogą wzbogacać je wizualnie. Dostępne w asortymencie różnorodne kolory i typy sznurków pozwalają na dobór takiego, który pasuje najbardziej. Są to zarówno połyskujące dekoracyjne, plecione sznurki, jak i naturalne, w stylu eco. Nawet najmniejsze elementy wystroju na dowolnej imprezie warto komponować w całość tak, by ostateczny efekt był powalający, a kolory wykorzystane konsekwentnie i zgodnie z wcześniej przyjętym planem.

 • Pasy Diamentowe

  Odrobina błysku nie zaszkodzi, zwłaszcza przy okazji imprezy bądź przyjęcia. Niektórzy lubią oczywiście kiedy świeci się bardziej i jest więcej blasku. Diamentowe pasy wprowadzają do dekoracji połysk i światło. Prezentują się spektakularnie, zwłaszcza gdy mają dopasowane do nich tło, które nie walczy z nimi o uwagę. Są znakomitym dodatkiem do dekoracji florystycznych oraz pasują do wszelkich materiałów tekstylnych. Dzięki temu, że są umieszczone na szpulce, łatwo się z nich korzysta.

 • Montaż dekoracji

  Imprezy Do It Yourself są coraz bardziej modne. Na czym polegają? Przede wszystkim na własnoręcznym wykonywaniu ozdób, dekoracji i wystroju wnętrz. Jest to świetna zabawa, ale przyjemna tylko wtedy, gdy jesteśmy zaopatrzeni w niezbędne narzędzia i produkty. Taśmy, elementy do mocowania, kleje i pistolety do klejów - bez nich trudno będzie się obejść. Pamiętajmy, że dekoracje muszą przetrwać wiele godzin, dlatego warto wykonać je solidnie i przymocować do podłoża w niezawodny sposób.

 • Akcesoria i Dodatki

  Kwiatowe i roślinne dekoracje wymagają wyjątkowej oprawy. Zarówno takiej, która od będzie je wspierać od strony technicznej, jak tej, która podkreśli ich wyjątkowość. Ozdobne elementy można umieścić bezpośrednio w kompozycji roślinnej i wpleść je do bukietów. Inne z kolei sprawdzą się jako dodatek, jak chociażby delikatne piórka dekoracyjne rozsypane na stołach.  Ważne, by przy ich wyborze mieć w pamięci charakter wszystkich dekoracji i kolorystykę, aby całość prezentowała się spójnie i konsekwentnie. 

 • Materiały i Wstążki

  Przygotowując świąteczne kompozycje lub upominki dla najbliższych, możesz wykorzystać materiały i wstążki. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór takich produktów. Proponujemy zakup m.in. świątecznej organzy, satyny i tiulu. Nie brakuje u nas wstążek brokatowych i z nadrukiem świątecznym. Te ostatnie przydadzą się przy pakowaniu prezentów. Wykorzystaj swoją kreatywność, aby w świątecznym czasie zaskoczyć rodzinę i znajomych wyjątkowymi, ręcznie wykonanymi ozdobami. U nas znajdziesz materiały i wstążki niezbędne do ich stworzenia.

 • Gąbki i dodatki Oasis

  Dekoracje wykonane z naturalnych kwiatów i roślin utrzymają piękny wygląd na dłużej, jeżeli będą miały profesjonalną bazę, jaką jest gąbka florystyczna. Nasączone wodą podłoże sprawi, że dekoracje żywe przetrwają nie tylko uroczystość, ale i posłużą dłużej, chociażby w domu. Wiele kształtów i sposobów na stabilizację gąbki florystycznej daje mnóstwo możliwości na stworzenie kompozycji roślinnych. Prostopadłościany, kule, obręcze oraz inne kształty pomagają w realizacji również nietypowych projektów florystycznych.

 • Piórka, Rafia, Sizal

  Przygotowana kompozycja nie będzie spójna, jeżeli nie zadbasz o detale. To właśnie te wpływają na odbiór całości. Chcesz, aby przygotowany z myślą o świątecznym czasie bukiecik prezentował się elegancko? W takim razie wykorzystaj gustowne dodatki. Rafia to wstążka, którą możesz wykorzystać na kilka sposobów, np. związać nią przygotowany bukiecik. Jeżeli przygotowana kompozycja będzie umieszczona w koszyku, konieczne będzie sięgnięcie po sizal, który świetnie sprawdza się jako wypełniacz. I wreszcie piórka w różnych kolorach. Jeżeli znajdą się w przygotowanej ozdobie, będą przyciągać wzrok.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 539 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 539 elementów