Dla Zakochanych

Warto koncentrować swoją uwagę na tym, co jest pozytywne i dobre. Wiąże się z tym docenianie naszych najbliższych oraz ukochane osoby. Powtarzając im, jak są dla nas ważni i świętując z nimi wspólne chwile sprawiamy, że świat wokół nas jest piękniejszy. Dostrzegamy przy tym, że również najbliższa przestrzeń wpływa na nasz stan emocjonalny. Dlate...

Warto koncentrować swoją uwagę na tym, co jest pozytywne i dobre. Wiąże się z tym docenianie naszych najbliższych oraz ukochane osoby. Powtarzając im, jak są dla nas ważni i świętując z nimi wspólne chwile sprawiamy, że świat wokół nas jest piękniejszy. Dostrzegamy przy tym, że również najbliższa przestrzeń wpływa na nasz stan emocjonalny. Dlatego celebrując Walentynki bądź rocznice sięgamy po gadżety, które pomagają nam w tworzeniu wyjątkowej atmosfery. Romantyczna kolacja we dwoje, zorganizowana bez okazji? To również pretekst do tego, by ją zaaranżować w wyjątkowy sposób, a ukochaną osobę obdarować drobnym upominkiem.

Więcej

Dla Zakochanych Jest 32 produktów.

Podkategorie

 • Dekoracje

  Serce jest symbolem o bardzo określonym znaczeniu. Dlatego dekoracje w kształcie serca wykorzystywane są przy okazji celebrowania związku, Walentynek, czy po prostu miłości. Konfetti, girlandy oraz inne elementy dekoracyjne wprowadzają romantyczny nastrój i podkreślają wyjątkowość wspólnie spędzanych chwil. Stół udekorowany kryształowymi serduszkami, czy balony o tym kształcie unoszące się pod sufitem - wszystko to pozwoli wykreować wyjątkową przestrzeń, będącą tłem dla pięknego uczucia ludzi, którzy się w niej spotykają.

 • Płatki Róż

  Znacie zwyczaj obsypywania Nowożeńców ryżem lub drobnymi monetami? Stał się bardzo popularny, jednak wiele par coraz częściej mówi o tym, że nie chce, by goście witali ich w ten sposób po wyjściu z kościoła. Nasze płatki róż są dużo bardziej delikatne niż ryż i monety, a wyglądają tak, jakby zostały właśnie zerwane z żywych kwiatów. To prawdopodobnie przekona zwłaszcza panny młode, które odstrasza być może wizja wydłubywania z fryzury ziarenek ryżu bądź zbierania monet z ulicy. Płatki róż wykorzystać można również do dekoracji oraz ozdoby stołów.

 • Walentynki

  Walentynki są nadal świętem, które budzi skrajne emocje. Naturalnie jego fanami są zwykle osoby, które pozostają w związkach i mają co świętować. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet single urządzali imprezy, podejmując temat miłości i pięknych uczuć. Zarówno w przypadku przyjęcia w większym gronie, jak i kameralnego spotkania dla dwóch osób, warto udekorować przestrzeń tak, by prezentowała się stosownie do okazji. Wśród naszych gadżetów oczywiście króluje motyw serca oraz róż i czerwień - kolory miłości.

 • Prezenty i Upominki

  Każdy dzień jest idealny do tego, by ukochaną osobę obdarować upominkiem bądź kwiatami. Lubimy być adorowani i sprawia nam przyjemność dawanie innym prezentów. Walentynki to jednak ten jeden, szczególny dzień, który świętujemy w wyjątkowy sposób. Często uciekamy się do upominków, które traktują tę okazję z przymrużeniem oka. Takie też są prezenty, które proponujemy w naszym sklepie. Być może nie będą wykorzystywane na co dzień. Są jednak zabawnym podkreśleniem tego, że z obdarowywaną osobą łączy nas wyjątkowa więź - na wielu płaszczyznach.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów