Kategorie

Witaj w świecie dekoracji ETNIO Craft & Deco!

Świat-Florysty zmienia się dla Ciebie.Czy planujesz już imprezę na Halloween, urodziny dziecka lub przygotowujesz dekoracje na Święta Bożego Narodzenia? Jeśli tak, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

W naszej ofercie mamy już ponad 7000 produktów dekoracyjnych na każdą okazję. Z nami przygotujesz wszystkie dekoracje świąteczne, zorganizujesz imprezy rodzinne, sam stworzysz bombki, zawieszki lub inne dodatki, które upiększą Twój dom lub które wręczysz jako podarunki dla swoich gości.

Ponad 70% produktów mamy dostępne od ręki w naszym sklepie, gdzie można je obejrzeć i sprawdzić na miejscu. Pozostałe 20% produktów sprowadzamy pod konkretne zamówienia. Jeśli zamówienie otrzymamy do godz. 10:00 w danych dniu roboczym to już następnego dnia roboczego po godz. 16:00 zamówienie jest gotowe do odbioru lub wysłania.


Ceny w naszym sklepie stacjonarnym są takie same jak w sklepie internetowym. Na miejscu możesz skorzystać z naszych wskazówek i rad. Doradzimy i podpowiemy w kwestii naszych produktów czy nowych trendów.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Warszawie przy ul. Szańcowej 28.

Sklep czynny  jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00.  

Telefon do sklepu: 604-266-122.

Zamówienia można składać także przez email: info@etnio.pl

Życzymy miłych zakupów i do zobaczenia!