Wieczór Panieński i Kawalerski

Każda świadkowa powinna zadbać o to, aby wieczór panieński był dla przyszłej żony wyjątkowym przeżyciem. Jeśli pełnisz tę rolę - nasz sklep ślubny będzie dla ciebie świetnym źródłem inspiracji. W jego asortymencie znajdziesz bowiem nie tylko akcesoria ślubne, ale także mnóstwo gadżetów dedykowanych przedślubnemu szaleństwu. Dekoracje wnętrza, nietypowe elementy stroju i oryginalne gadżety - tak szeroki wachlarz produktów, z pewnością pozwoli ci zaplanować tę noc w najdrobniejszym detalu.

Wieczór Panieński i Kawalerski Jest 89 produktów.

Podkategorie

 • Balony

  Girlandy i pęki z balonów to najprostszy i najbardziej efektowny sposób na dekorację imprezy. Te, po które sięga się podczas wieczorów panieńskich, mają zazwyczaj charakterystyczne wzory i kolory. Kontrastowe połączenia, niegrzeczne obrazki, napisy bądź słodkie, dziewczyńskie printy podkreślają wyjątkowość tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. Do ich kolorów można dobrać pozostałe elementy wystroju i dekoracji na stole.

 • Okulary

  Wieczór panieński to z pewnością impreza, na której nie musicie zachowywać się poważnie i być zupełnie serio. To okazja do świętowania w kobiecym gronie, wygłupiania się i patrzenia na siebie z przymrużeniem oka. Doskonałym gadżetem są tu zatem zabawne okulary na wieczór panieński. Nietypowe kształty, kolory i printy sprawią, że z pewnością będziecie bawić się w szampańskich nastrojach. Jeżeli wszystkie dziewczyny obecne na wieczorze panieńskim założą takie same okulary, z pewnością wyróżnią się z tłumu i podkreślą to, że zawsze trzymają się razem!

 • Gry i Zabawy

  Dziewczyny, obecne na wieczorze panieńskim, zazwyczaj mają przygotowane gry i  zabawy, które mają na celu rozkręcić” imprezę i podkreślić jej specjalny charakter. Zazwyczaj polegają one na rzucaniu wyzwań, które mają na celu rozbawić przyszłą pannę młodą i jej koleżanki. Jest to również okazja do tego, by obdarować ją prezentem, który wykorzysta już po ślubie. Są to wszelkie gry i gadżety o zabarwieniu erotycznym, przeznaczone dla niej i jej wybranka, które będą umilać im wspólnie spędzane wieczory.

 • Fikuśne Prezenty

  Perspektywa wyjścia za mąż wzbudza zarówno radość jak i obawy przyszłej panny młodej. Wieczór panieński jest okazją do tego, by mogła ona po waz ostatni poimprezować będąc w stanie wolnym. Jej koleżanki nie powinny jednak zapomnieć o tym, że niedługo opuści ona ich grono, co oczywiście warto podkreślić wymownym prezentem. Upominki z podtekstem erotycznym mogą być inspiracją dla przyszłych małżonków, choć traktuje się je zazwyczaj z przymrużeniem oka. Wszelkie gadżety dla panny młodej mają również podkreślić, że to ona powinna rządzić w swoim małżeństwie - a przynajmniej życzą jej tego oddane koleżanki.

 • Dekoracje na Stół

  Imprezy organizowane z okazji wieczoru panieńskiego mają zazwyczaj specyficzny klimat. Są trochę przesłodzone, przerysowane i traktowane z przymrużeniem oka. Dlatego wszelkie dekoracje na stół również mogą być nie do końca poważne. Serwetki w słodkim, różowym kolorze, talerzyki w kropki i neonowe sztućce to przykłady rzeczy, które z pewnością wprowadzą was w klimat typowo dziewczyńskiej imprezy. Dekoracje z kolorowymi peniskami to spojrzenie na temat z dużą dozą poczucia humoru i dystansu. Przyszła panna młoda z pewnością będzie rozbawiona tego typu drobiazgami.

 • Przebrania i Dodatki

  Spotykacie się na wieczorze panieńskim? Wyróżnijcie się z tłumu i sięgnijcie po dodatki, które będą charakterystyczne dla waszej paczki! Boa z piór sprawi, że będziecie mogły poczuć się jak divy na teatralnej scenie. Opaski z różkami lub uszami króliczka wzbudzą nieco niegrzeczne skojarzenia i dodadzą zabawie pikanterii. Jeżeli natomiast zależy wam na delikatnym looku, wybierzcie opaski ozdobione tiulem. Te i wiele innych dodatków oraz przebrań podkreślą charakter waszej imprezy i pozwolą również na wyróżnienie głównej gwiazdy wieczoru, chociażby za pomocą welonu.

 • Dodatki Dekoracyjne

  Spraw, by wieczór panieński był imprezą, którą ty i twoje koleżanki zapamiętacie na bardzo długo. Przy tworzeniu wyjątkowej atmosfery pomocne będą dodatki dekoracyjne, które idealnie wpisują się w charakter tego typu imprezy. Róż, jako najbardziej dziewczyński kolor, pojawia się w tym kontekście bardzo często. Poza tym, nieodmiennie prym wiodą wszelkie gadżety w kształcie penisa, jak chociażby świeczki oraz słomki. Nie czujcie się zgorszone - wieczory panieńskie rządzą się swoimi prawami i traktujemy je z dużą dozą poczucia humoru.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 89 elementów